• הרשמה לרשימת התפוצה

    כתובת הדוא"ל שלך:

  • אלי שיר מופיעה למען הקהילה

    מופע התנדבותי בבית החולים "הדסה" ב 25.1
  • אלי שיר חוזרות מהופעות בפולין

    מקהלת אלי שיר חזרה השבוע ממסע הופעות במסגרת מסע שורשים בקרקוב ,וורשה ולודג'. המקהלה הופיעה וייצגה בכבוד את ישראל בסדרת מופעים מרשימה!
  • נופש פסח תשע"א

    רוצים לבלות נופש פסח חוויתי ומוסיקלי? השנה אהיה שם אי"ה בבית ההארחה שלומי, עם תכנית מוסיקלית ייחודית, וערבי שירה בציבור, לצד טיולים ושיעורי עיון. לפרטים צלצלו: 054-2488868
  • הופעות בכנסים

    אלי שיר הופיעה לאחרונה בשני כנסי מקהלות: האחת ברמת אפעל בכנס שארגנה, וההופעה השניה בכנס מקהלות נשים בגבעת שמואל

לשיר זה כמו להיות…

אני שרה עם אנשים ולאנשים שנים רבות…. זוהי זכות גדולה. מניסיוני כמי ששרה לאנשים ושרה עם אנשים, החוויה המוסיקלית היא בסופו של דבר גורם ממריץ, מרפא, וגורם שינויים.מעל לכל השירה היא שיקוף. הקול האנושי הוא ראי לנפש האדם. לא מעט פעמים נתקלתי במקרים של נשים שחיפשו ביטוי לקול שלהן, הקול הפנימי, ומצאו אותו דרך השירה. הקול השר ביטא את הקול המדבר. לפעמים השירה נשמעה כמו צעקה נואשת שהשתחררה ממקום של מצוקה, לפעמים השירה היא חיוורת וחסרת נוכחות, ולפעמים היא משדרת עוצמות ,שקשה לדעת מהיכן הגיעו- אבל תמיד היא הביאה שיקוף של תהליכים פנימיים של מי ששרה.

כמו בתדמית חיצונית, אפשר לפעמים למצוא בשירה "כסות" של תדמית חיצונית זוהרת, בטוחה בעצמה, או לחילופין, ל"פתיחת הלב" והבאת האני שלך אל השומעים.

במה הייתם בוחרים ? האם לשדר את היופי החיצוני של קולכם, או להביא את העצב, הכמיהה, הגעגוע, ההתרגשות? לא תמיד אנו בוחרים, לפעמים, כמו ששחקן מביא את החומרים של אישיותו לתפקיד, כך אנו מביאים ממקומות לא מודעים את עצמנו לשירה שלנו.

ניתן ללמוד רבות על אישיות ותכונות של אדם אם תקשיבו היטב לשירתו!!!

להגיב