• הרשמה לרשימת התפוצה

  כתובת הדוא"ל שלך:

 • אלי שיר מופיעה למען הקהילה

  מופע התנדבותי בבית החולים "הדסה" ב 25.1
 • אלי שיר חוזרות מהופעות בפולין

  מקהלת אלי שיר חזרה השבוע ממסע הופעות במסגרת מסע שורשים בקרקוב ,וורשה ולודג'. המקהלה הופיעה וייצגה בכבוד את ישראל בסדרת מופעים מרשימה!
 • נופש פסח תשע"א

  רוצים לבלות נופש פסח חוויתי ומוסיקלי? השנה אהיה שם אי"ה בבית ההארחה שלומי, עם תכנית מוסיקלית ייחודית, וערבי שירה בציבור, לצד טיולים ושיעורי עיון. לפרטים צלצלו: 054-2488868
 • הופעות בכנסים

  אלי שיר הופיעה לאחרונה בשני כנסי מקהלות: האחת ברמת אפעל בכנס שארגנה, וההופעה השניה בכנס מקהלות נשים בגבעת שמואל

"ככה זה שיש שניים, מסתבר זה צריך פעמיים", תקשורת, זוגיות ועבודת צוות: הזוגיות היא תקשורת, עבודת צוות והתפשרות. המוסיקה הכלית והקולית מחייבת הקשבה לאחר, יצירת תקשורת ועבודת צוות. דרכה ניתן לראות בבירור תהליכים של יחסי מובל-מוביל ולמצוא דרכים יצירתיות ליישוב סכסוכים, הנוצרים, לרוב, מחוסר תקשורת. הסדנא תסתיים בסינרגיה.

"לקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב … ולהתחיל מבראשית", הַעֲצַמוסיקה: העצמה נשית דרך המוסיקה. תהליך התפתחות אישי דרך קבלת האישיות, חוזקותיה וחולשותיה עובר דרך עקלקלה ופתלתלה. בעזרת המוסיקה נוכל להגיע אל הגשמה, מימוש אישי והצלחה. סדנא דינמית, חווייתית, עתירת הומור, המקפל בתוכו רצינות ועומק רב.

"אח! איפה, איפה הן, הבחורות ההן?" מי שר/ת החוץ בבית? מי לובש/ת את המכנסים בבית? הבינה הנשית מסייעת לנו בכל תחומי החיים 24 שעות ביממה. למעשה, בכל אישה חבויה מנהיגה, בין אם היא מנהלת בפועל ובין אם מנהלת הבית. הצדעה למין הנשי בשירה, ביצירה ובמוסיקה בראי הדורות. סדנא המבוססת על מיטב הזמר העברי לדורותיו. בין היתר נשיר ונשמע שירים מאת אהוד מנור, נעמי שמר, עוזי חיטמן, מתי כספי, סשה ארגוב ועוד.

חכמת הסוד: כיצד ניהול מחשבות ורגשות מעודד הצלחות ומניע אותנו לפעולות? סדנא המבוססת על רב המכר שכבש את העולם: הסוד ומתבלת בדוגמאות מוסיקליות. ה"סוד" מסמל את מה שאנו רוצים בחיינו: קריירה, אהבה, כסף, עמדה, בריאות ועוד. בעזרתו נוכל לגלות כיצד להשיגו. המוסיקה בהרצאה משולבת בצורה הומוגנית, מעשירה אותו ומגיעה בדיוק במקום שהמילים מסתיימות. לעיתים היא משלימה את המסר, לעיתים היא מעצימה אותו ואף פורטת על נימי הרגשות.

להזמנת הרצאות צלצלו : 054-2488868