• הרשמה לרשימת התפוצה

  כתובת הדוא"ל שלך:

 • אלי שיר מופיעה למען הקהילה

  מופע התנדבותי בבית החולים "הדסה" ב 25.1
 • אלי שיר חוזרות מהופעות בפולין

  מקהלת אלי שיר חזרה השבוע ממסע הופעות במסגרת מסע שורשים בקרקוב ,וורשה ולודג'. המקהלה הופיעה וייצגה בכבוד את ישראל בסדרת מופעים מרשימה!
 • נופש פסח תשע"א

  רוצים לבלות נופש פסח חוויתי ומוסיקלי? השנה אהיה שם אי"ה בבית ההארחה שלומי, עם תכנית מוסיקלית ייחודית, וערבי שירה בציבור, לצד טיולים ושיעורי עיון. לפרטים צלצלו: 054-2488868
 • הופעות בכנסים

  אלי שיר הופיעה לאחרונה בשני כנסי מקהלות: האחת ברמת אפעל בכנס שארגנה, וההופעה השניה בכנס מקהלות נשים בגבעת שמואל

"סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר" (לאה נאור) – האופן שבו אנו תופסים את הסיום הוא המפתח לאופן שבו נוכל להתחיל מחדש. הרצאה חיונית להתמודדות עם שינויים:מעברי זמן וגיל, הפרישה לפנסיה, הקן שהתרוקן- אלה הם השינויים הבלתי נמנעים שהחיים מזמנים לנו.

אני מציעה לכם מפגש מוסיקלי חוויתי רב-תחומי במוסיקה שפותח ומוגש במשותף עם המוסיקולוגית אסנת גולדפרב-ארזואן. המפגש יועבר דרך משחקי תפקידים, הדגמות מוסיקליות, שירה משותפת ומודרכת, האזנה מודרכת למוסיקה, צפייה בסרטונים. המוסיקה שתושמע מאגדת בתוכה מצעד סגנוני של ז'אנרים במוסיקה כמו מוסיקה קלאסית, מוסיקה פופולרית ישראלית וניגונים חסידיים.

אסנת ואני מוסיקאיות המתמחות בתחומי המוסיקה הקלאסית, בזמר הישראלי, החסידי/ יהודי ובעלות ניסיון רב בהנחיית קבוצות, בלימוד האזנה מודרכת, בשירה בציבור ובמעגלי שירה.

להזמנת הרצאות: 054-2488868

או, צרו קשר : estee@esteekamai.com